İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Mülkiyet Araştırması

Mülkiyet Araştırması

Osmanlı’dan Cumhuriyet’e geçişte, ülkemize miras kalan en önemli kurum ve uygulamalardan birisi de tapu üzerinde olmuştur.

Barem Global, size ait olan gayrimenkullerinizin ilgili Tapu ve Kadastro Müdürlükleri’nde araştırmalarını yapar. Veya size ait olup da bulamadığınız, yerini bilmediğiniz gayrimenkullerin tapularını elde etmenizi sağlar.

Dedelerinizden kalma kayıp tapularınızın veya Osmanlı döneminden kalma Osmanlıca tapularınızın araştırmaları yapılır, bu çerçevede ailenizin mülkiyet tarihi sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ele alınarak, hukuki ve teknik sorunlarınızın çözümü sağlanır.

Tapu haklarına sahip olduğunuz gayrimenkul, tapu kütüklerinde kayıtlıdır, bu kayıtlar silinmez, ancak gayrimenkulünüz bir kamu projesinde kamu adına kullanılıyor olabilir, imar uygulaması görmüş olabilir.

Kayıp gayrimenkulünüzün ortaya çıkarılması, hukuki sorunlarının çözülmesi, teknik sorunlarının çözülerek size iadesi veya maddi bir değere dönüştürülerek satışı, Barem Global tarafından gerçekleştirilir. Bunun için aşağıda ki formu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

Mülkiyet Hizmetleri
0 850 346 46 25

emlaksell.org, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir